WEB TASARIM BİZİM İŞİMİZ

Ritaş Web Tasarım; 
Yönetilebilen, mobil cihazlara ve internet tarayıcılarına uygun, arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize edilen, sosyal medya entegrasyonları ve Google Adwords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha geniş bir kitleye hitap eden, 
estetik web siteleri üretir...

  • Responsive Site Tasarımı
  • SEO Hizmetleri
  • Sosyal Medya Uzmanlığı
  • Programcılık
Ritaş Etiket Web Tasarım

Responsive web tasarım nedir?

Responsive web tasarım; bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan, kullanıcıya cihaz ve çözünürlük bağımsız olarak her platformda rahat bir gezinme sağlayan web tasarımlarıdır. Günümüzde mobil ve tablet cihazların etkin kullanılmasıyla birlikte responsive web tasarıma olan ihtiyaç da artmaktadır.

SEO Hizmetleri Nelerden Oluşur

Seo Hizmetleri, kapsamlı arama motoru optimizasyonu, editörlük hizmetleri, arama motoru pazarlama teknikleri ve danışmanlık hizmetlerinin tamamını kapsar.

Sosyal Medya Uzmanlığı

Dijital dünyada markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir.Bir sosyal medya uzmanın görevi tam da bu noktada başlar.

Programcılık

Bilgisayarda kişinin istekleri doğrultusunda neler yapacağına dair bir araya gelmiş komutlar dizinidir. Siz kendi deneyimlerinizi bizlere anlatın bizde bu deneyimlerinizi programa dökelim.